ПЕРЕЙТИ НА ГЛАВНУЮ СТРАНИЦУ

Гриби та секс


image
Гливи оповиті віковими повір'ями, страхами та домислами. З давніх-давен ходили легенди про божественне походження грибів. У травнику XVI було написано: «Гриби називаються дітьми богів, бо народжуються вони без насіння, не так, як інші». Ще задовго до перших досліджень наші пращури помітили, що ці рослинні організми є джерелом сексуальної енергії. І як показала практика - вони не помилялися. Наукою доведений факт приналежності грибів до афродизіаків. Мало хто міг подумати, що гливи здатні якось впливати на сексуальне життя людей. Однак можливості цього гриба просто колосальні. Він впливає на організм як прямим шляхом, завдяки великому вмісту вітамінів, мінералів та амінокислот, так і непрямим, у якості дієтичного продукту. Як результат - покращується робота всього організму в цілому, та кровоносних судин зокрема.
image

Як глива впливає на чоловіків
Висока концентрація активних речовин в цих грибах впливає на різні органи чоловічого організму, в тому числі й на потенцію.

У сухому вигляді глива містить величезну кількість білка (більше 30%), а це навіть більше, ніж в м'ясі. Ну а білок як відомо - потужне джерело енергії, що дуже важливо для здорового сексуального життя.

За вмістом вітамінів, мінералів, амінокислот та інших корисних мікроелементів гливі немає рівних серед грибів. Ці компоненти сприяють регуляції синтезу статевих гормонів, стимулюють обмінні процеси та беруть активну участь у харчуванні клітин.

Що ще дуже важливо для чоловічого організму, так це вміст цинку. Цинк - це "дух сексу". Його нестача призводить до зменшення кількості сперми та слабкого вироблення природного тестостерону. Внаслідок чого знижується витривалість, зменшується життєвий тонус.

Цинк безпосередньо впливає на сперматогенез. Він необхідний для забезпечення репродуктивних функцій та вироблення тестостерону, стимулює утворення насінної рідини, збільшує кількість життєздатних сперматозоїдів.

Весь цей комплекс чарівних ефектів дозволяє збільшити тривалість статевого акту та скоротити час на відновлення після еяколяції.

Чим корисна глива для жінок

Жінки - це зовсім інший всесвіт. Тому процеси, які були описані для чоловіків, по відношенню до жінок працюють інакше.

Основні біохімічні механізми звичайно збігаються, але для жінки головне загальний стан фігури, шкіри, волосся та нігтів. Якщо все це в повному порядку, тоді й сексу їм хочеться не менше, ніж чоловікам.

Глива допомагає продовжити молодість, збалансувавши харчування різними мінералами та вітамінами.


image

Отже, чим же може зацікавити гриб глива жінок:

1. Високим вмістом білка та супер-комплексом амінокислот, що включає ізолейцин, валін, лейцин, метіонін, лізин, треонін, фенілаланін й триптофан.

2. Низькою концентрацією жирів. Найважливіший фактор для жінок, які хвилюються за свою фігуру.

3. Глива є природним джерелом статинів (ловастатин) та вітаміну РР. Це сприяє швидкому виведенню жирів. Якщо додати до вживання грибів ще й заняття в спортзалі, то позитивний ефект не змусить себе довго чекати.

4. Компоненти гливи володіють високою протипухлинною та імуномодулюючою дією. Хітин та маніт, що входять у фракцію клітковини, є ефективним сорбентом токсичних речовин.

5. Глива містить в собі кобальт, селен, мідь, фосфор, калій, залізо, кальцій та цинк. Останній для жінок важливий не менше, ніж для чоловіків. Брак цинку може вилитися у порушення виділення репродуктивних гормонів, постійну втому, дратівливість та нестійкість до простудних захворювань.

І для чоловіків, і для жінок, вживання грибів гливи корисно для ендокринної, серцево-судинної та сечостатевої системи. Крім цього, вченими доведено, що регулярне вживання цього грибу допомагає при лікуванні недокрів’я та анемії.


image