технологія вирощування гливи
Вирощування гливи — це досить трудомісткий процес, для проведення якого потрібні певні ресурси і підготовлене приміщення.

Що стосується другого, то це може бути льох, підвал, теплиця або інша будівля, здатна витримати високу вологість.

Житлове приміщення для вирощування грибів гливи використовувати не рекомендується, так як це загрожує погіршенням здоров'я мешканців і появою цвілі.
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ГЛИВИ
Субстрат — аналог грунту для грибів, живильне середовище для їх росту. В якості інгредієнтів для субстрату підійде лушпиння насіння, солома (тільки свіжа), лушпиння гречки. Обробляється сировина ксеротермічним або термічним способом;
Грибні блоки. Для вирощування глив в домашніх умовах підійдуть невеликі поліетиленові пакети (350 * 800 мм). З метою дезінфекції їх потрібно обробити паром. Заповнюються блоки субстратом і міцелієм, пошарово;
Міцелій — тіло гриба, яке виконує вегетативну функцію. Саме з нього і проростає гриб в субстраті. Якщо домашній грибниці гливи немає, то її можна придбати у вже готовому вигляді.

ЧИ МОЖЛИВО ВИРОБНИЦТВО ГЛИВИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Вирощувати гливу у себе вдома може кожен, але дуже важливо, щоб в приміщенні довго не перебували люди. Вся справа в суперечках. На деяких етапах зростання їх дуже багато, і вони буквально витають в повітрі. Потрапляючи в організм людини суперечки завдають шкоди дихальній системі. Вирощування гливи в підвалі або теплиці — ось два оптимальних варіанти. Також, крім приміщення, для виробництва цих грибів знадобляться:
Вирощування гливи вимагає багато часу і уваги. Навіть якщо все робити правильно, то перший урожай з'явиться лише через 2-3 місяці.
Зараз найчастіше застосовуються два методи:

1. Вирощування гливи в мішках. В якості блоку береться поліетиленовий мішок, в який поміщається міцелій і субстрат. У спеціалізованих камерах для вирощування їх розташовують таким чином, щоб кожен блок в повній мірі обдувався вентилюванням. Рекомендована завантаженість камери субстратом на 1 м² - до 100 кг (одиночні ряди) або 200 кг (здвоєні ряди).

НАЙПОШИРЕНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ ГЛИВИ

2. Вирощування гливи в коробці. Даний спосіб менш популярний з однієї простої причини — він не дуже ефективний. Принаймні в домашніх умовах, в непідготовленому приміщенні з низьким рівнем вологи (в квартирах цей показник зазвичай дорівнює 50-55%) на нормальний урожай можна і не розраховувати. А якщо відповідне приміщення є, то краще віддати перевагу першим способом.
МИ ВИРОЩУЄМО ТАКІ ВИДИ ГЛИВИ
У нас ви зможете оптом придбати якісну гливу трьох різних сортів.
Пульмонаріс або Легенева глива Р-14
літній сорт гливи, має світло-коричневий або бежевий окрас і тонке плодове тіло. Високо цінується в кулінарії за приємний смак і помітний грибний аромат. Найчастіше застосовується для маринування, підсмажування і фаршу.

Свою другу назву "легенева" глива отримала через відповідного зовнішнього вигляду, властивого їй в період переходу від стадії примордіїв до стадії флокса.
Глива звичайна (устрична глива)
гриб сірого або бурого кольору з приємним присмаком анісу і без яскраво вираженого запаху. Є дієтичним продуктом, показники калорійності варіюються в межах 38-41 ккал. Вміст білка вище ніж у більшості овочів. Даний вид містить повний вітамінний комплекс (B, Е, аскорбінова кислота, РР).
Гіза
(В народі бельгійська глива)
Штам гливи звичайної.
Найчастіше міцелій гливи вирощують на зерні. При бажанні зробити це можна і в домашніх умовах. Алгоритм дій наступний:
ВИРОЩУВАННЯ МІЦЕЛІЮ ГЛИВИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Нормальний міцелій грибів гливи повинен виглядати як мохоподібний білий наліт, який пахне свіжозібраним грибами.
1. Гриб розрізається навпіл, ближче до шапки з нього вичленяється невеликий шматочок.

2. Отриманий шматок гливи потрібно знезаразити перекисом водню.

3. Після цього він поміщається в банку з зерном, яка щільно закривається.

4. Чекати 2 тижні.
ЗАМОВИТИ ГРИБИ ОПТОМ
Спеціально підготовлене приміщення та морозильні камери;
Використання біодобавок для підвищення якості продукції;
Надійний постачальник міцелію. Або налагоджена система його вирощування;

ВИРОЩУВАННЯ ГРИБІВ ГЛИВИ ЯК БІЗНЕС

1
2
3
Глива входить в число найбільш затребуваних грибів харчової сфери. Однак, для того щоб перетворити її вирощування в бізнес потрібні ресурси і знання. У сучасній грибній справі важливі такі моменти:
Якщо ви хочете використовувати гливу в кулінарному бізнесі, але при цьому не зацікавлені в її самостійному виробництві, то придбання готових грибів — оптимальний варіант. Ми пропонуємо гливу різних сортів, в великих обсягах і в будь-який час року.
4
5
Підтримка середнього рівня цін;
Закупівля якісного обладнання.
ЗАМОВИТИ ГРИБИ ОПТОМ
© progriby 2019
Розробка і просування